رئیس دفتر رئیس جمهور:

هیچ وقت استعفای جهانگیری در دولت مطرح نشده است/ درباره صحبت‌های جهانگیری در مطبوعات جفا شد

گیل نگاه: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: آقای ربیعی به بنده در دفتر رئیس جمهور برای انجام برخی کارها کمک می کند، بنابراین ایشان هیچ عنوانی ندارند و فقط به بنده کمک می کنند.
به گزارش برنا، «محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، در جمع خبرنگاران درباره انتخاب وزرا گفت: تلاش داریم بهترین‌ها انتخاب شوند. جلسات معتددی وزرای پیشنهادی با نمایندگان مجلس داشتند و پیشرفت های خوبی صورت گرفته است. امیدوارم هر چهار وزیر رای بیاورند.

وی افزود: نقش آقای جهانگیری در دولت یازدهم و دوازدهم پررنگ و تعیین کننده بوده و هیچ وقت بحث استعفای ایشان مطرح نشده است. اگر به شایعات توجه کنیم، همان چیزی است که آمریکایی ها روی ناکارآمدی نظام انجام داده و سرمایه گذاری می کنند. این مطلب درست نیست و نقش ایشان همواره تعیین کننده بوده و نفر دوم دولت است. وظیفه همه اعضا حمایت از ایشان است.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره انتخاب شریعتمداری اظهار کرد: کسی که مسئولیت دارد، طرفدار و مخالف هم دارد. آقای شریعتمداری یکی از وزرای قوی ما بوده و در دوره اصلاحات کار کرده و در شرایطی کشور نیاز به افراد قوی دارد از ایشان استفاده کردیم. جابجایی ها هم برای بهبود کار انجام شده است.

وی درباره اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور بیان کرد: درباره صحبت های آقای جهانگیری مطبوعات جفا کردند. همه ما در سخنرانی های خود حالت طنز و تواضع بکار می بریم؛ اساس این معرکه درست نیست. اینکه کسی استعفا در آینده بدهد، نمی دانم. شریعتمداری در گذشته استفاده نداده بود و باید برای جابجایی استفاده می داد. استعفای آخوندی در سال گذشته صحت ندارد.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور بر اجرای قول های خود مصمم هستند. به هیچ وجه بنای رئیس جمهور بر این نیست که قول و قرار خود را فراموش کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره نقش ربیعی در دولت گفت: آقای ربیعی به بنده در دفتر رئیس جمهور برای انجام برخی کارها کمک می کند. تلاش می کنیم ارتباط رئیس جمهور با اقشار نزدیک تر شود برای همین خواستیم به ما کمک کند. ایشان هیچ عنوانی ندارند و فقط به بنده کمک می کنند.

وی در پایان درباره موفقیت شب گذشته تیم پرسپولیس گفت: آنچه اتفاق افتاد، ما باید به این مسائل بیشتر بپردازیم. از همه کسانی که در استادیوم حضور یافتند، تشکر می کنم. پرسپولیس نمی تواند بازیکن بگیرد اما کار فوق العاده ای کرده و به فینال رسید. حضور مردم باعث جذاب شدن این بازی شد.

(۰)(۰)


کد مطلب: 212463
تاریخ: ۲ آبان ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…