در جریان نشست صبح امروز استاندار گیلان با معاون امور مالیاتی کشور ؛

مدیر کل جدید امور مالیاتی گیلان معرفی شد+ جواد انوری از خراسان آمد/ سوابق مدیریتی

گیل نگاه:در جریان نشست صبح امروز استاندار گیلان با معاون امور مالیاتی کشور با قدردانی از تلاش‌های حسین حقیقی، جواد انوری به عنوان مدیر کل جدید امور مالیاتی استان گیلان معرفی شد.

به گزارش گیل نگاه جواد انوری دانش آموخته مدیریت دولتی در مقطع فوق لیسانس است. از جمله سوابق کاری انوری می توان به ریاست اداره امور مالیاتی سرخس، ریاست اداره امور مالیاتی چناران، معاون مدیر کل در اداره امور مالیاتی شهرستان سبزوار ، معاون مدیر کل در اداره امور مالیاتی شهرستان نیشابور ، مدیر کل امور مالیاتی خراسان جنوبی، و مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی اشاره کرد.

حسین حقیقی مژدهی مدیر کل سابق امور مالیاتی استان گیلان که متولد سال ۱۳۴۴ در رشت است ۳۱ خردادماه سال  ۱۳۹۳ به این سمت منصوب شده بود. مدير كل امور مالياتي استان زنجان، مدیرکل امور مالیاتی استان همدان، مدیرکلی امورمالیاتی استان گیلان در سالهای (۸۱-۸۴)  و  رییس اداره امور مالیاتی صومعه سرا در سالهای ۷۷- ۷۹ از دیگر سوابق او بود.

حمایت از رونق فضای کسب و کار و تحقق برنامه‌های مالیاتی مکمل هستند

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%da%af%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%af%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%b9%d8%a7%d9%88%d9%86-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d9%85محمد علی نجفی پیش از انجام معارفه مدیر کل جدید امور مالیاتی در نشست با نادر جنتی معاون امور مالیاتی کشور گفت: حمایت از رونق فضای کسب و کار و تحقق برنامه‌های مالیاتی مکمل هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ استاندار گیلان در این دیدار با اشاره به اینکه پشتیبان مستحکمی در اجرای سیاست‌های مالیاتی هستیم افزود: در سال‌های اخیر در بخش امور مالیاتی اقدامات بسیار مثبتی انجام گرفته است.
وی به کسب رتبه بر‌تر گیلان در رونق فضای کسب و کار در بیش از ۳ سال اخیر اشاره و خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا فضای کسب و کار مناسب برای شهروندان، صنعتگران و سرمایه گذاران فراهم شود.
استاندار گیلان خاطر نشان کرد: مدیران امور مالیاتی نیز باید با رویی گشاده نسبت به ارباب رجوع زمینه‌ای را فراهم کنند تا رونق فضای کسب و کار مستمر باشد.
نجفی وجود سلامت و پاکدستی در بین مدیران جامعه را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: باید تلاش شود سلامت و امنیت در بخش‌های مختلف بویژه حوزه مالیاتی در جامعه نمایان شود.
استاندار گیلان خاطر نشان کرد: باید با رعایت تمامی مقررات و قوانین عدالت مالیاتی نسبت به تولیدکنندگان اعمال شودوحمایت از رونق فضای کسب و کار و تحقق برنامه‌های مالیاتی مکمل هستند.
در این دیدار معاون سازمان مالیاتی کشور بر ضرورت اجرای طرح جامع نظام مالیاتی تأکید کرد و افزود: اگر تمام ۳۶ پروژه فعال شود ولی پروژه‌ی حیاتی بانک اطلاعاتی ایجاد نشود قطعاً با مشکل مواجه می‌شویم.
نادر جنتی با بیان اینکه شفاف سازی ارزش افزوده باعث می‌شود بی‌اعتمادی در بین مردم نباشد گفت: امیدواریم با تحقق برنامه‌های پیش‌بینی شده ضمن تکمیل مردم به پرداخت مالیات، میزان در نظر گرفته شده مالیات توسط دولت نیز محقق شود.

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%da%af%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%af%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%b9%d8%a7%d9%88%d9%86-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d9%85

(۰)(۰)کد مطلب: 76315
تاریخ: ۵ آبان ۱۳۹۵

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
ناصر شایانفر

وقتی گوش شنوایی وجود ندارد چه فایده به اظهار نظر

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری تعزیه ۲۵۰ ساله ذوالجناح در روستای ضیابر

گیل نگاه/ بابک جدی:  تعزیه ذوالجناح ضیابر هر ساله در ظهر عاشورا در روستای ضیابر از توابع بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا با قدمتی حدودا 250 ساله برگزار می شود. دربرپایی این ایین مذهبی قریب به 110 نفر مشارکت…

گزارش تصویری از عزاداری ظهر عاشورا در لاهیجان

گیل نگاه/احسان حسن پور: دوست داران حسینی در لاهیجان همزمان با سراسر کشور با حضور در مراسم عاشورای حسینی در غم شهادت سالار شهیدان و یاران باوفایش به سوگ نشستند.  

گزارش تصویری عزاداری تاسوعای حسینی روستای سوخته کوه آستانه اشرفیه

گیل نگاه/سیدجواد میرحسینی: مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در روستای سوخته کوه حرم آقا سید کیا واقع در آستانه اشرفیه برگزار شد.