مدیر کل راه و شهرسازی گیلان خبر داد:
چاپ
گیل نگاه: مدیر کل راه و شهرسازی گیلان گفت: امسال به صورت آزمایشی قطار قزوین ـ رشت راه اندازی می شود.
علی خاوری با اشاره به استقبال گردشگران و مسافران از گیلان اظهار کرد: طی ایام نوروز امسال بالغ بر یک میلیون و 250 هزار دستگاه خودرو وارد گیلان شد که 23 درصد نسبت در مدت مشابه سال 94 رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه ورود حجم زیادی از مسافران به گیلان نشانه آماده بودن زیرساخت های این استان است، افزود: امیدواریم مسافران با خاطره ای خوش اقدام به ترک گیلان کرده باشند و با توجه به اقدام های خوبی که در حوزه راه صورت گرفته و موجب رضایت مندی مردم شده است.

 مدیر کل راه و شهرسازی گیلان ترافیک نوروزی در محور رشت ـ امامزاده هاشم را سنگین خواند و گفت: امیدواریم نوروز سال آینده معضل ترافیک در این محور برطرف شود تا حجم ترافیک برای خروج از گیلان به سهولت انجام شود.

وی با بیان اینکه عمده راه های روستایی گیلان گردشگری است، تصریح کرد: تاکنون 400 کیلومتر از راه های روستایی گیلان آسفالته شده و درصد برخورداری از آن به 51.5 درصد رسیده و 250 کیلومتر روکش آسفالت صورت گرفته است.

 خاوری درباره وضعیت احداث خط ریلی قزوین ـ رشت بیان کرد: بخشی از مسیر ریل گذاری شده و اقدام های خوبی صورت گرفته است و با توجه به فعالیت بسیاری که در این زمینه در حال انجام است، در چهار ماه نخست امسال تلاش ریل آزمایشی را به رشت می رسانیم و برای تحقق این امر همه شبانه روز پای کار هستند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code