گیل نگاهنماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره انتشار عکس سلفی از خود در صحن علنی مجلس در زمان حمله تروریستی در مجلس توضیح داد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خبر شهادت تعدادی از کارکنان صدیق و پاک مجلس شورای اسلامی در حادثه روز چهارشنبه مجلس همه ما را متاثر کرد. متاسفانه تا اذان ظهر چهارشنبه در داخل صحن حبس بودیم و اطلاع دقیقی از بیرون نداشتیم. مرتب هم برای ما پیام می آمد و جویای احوالمان بودند. یک نفر پیشنهاد کرد تصویری از خودتان در فضای مجازی بگذارید که همشهری هایتان از نگرانی خارج شوند و بیانگر صحت و سلامتتان باشند. چون همه درگیر بودند بلافاصله به صورت سلفی عکس گرفته و با یک پست موقت در صفحه اینستاگرامم گذاشتم. خیلی بی انصافی است که ما نمایندگان را متهم به شادمان بودن کنند. اگر در حالت گریان هم عکس می گذاشتیم هم تعبیر دیگری می شد و اگر با حالت غمگین عکس می گرفتیم خود داستان دیگری بود.

آقای حاجی دلیگانی حدود ساعت ۱۵ متوجه شهادت اعضای دفترش شد و ما بعد از خروج از صحن که حدود ساعت ۱۴ بود تازه متوجه ابعاد این حادثه شدیم و جزء معدود مواردی بود که نماز ظهر را جماعت داخل صحن خواندیم.

شرایط معماری صحن به گونه ای است که نه صدا به داخل می آید و نه صدا از آن خارج می شود. بنابراین تصویر فردی فقط جهت اطلاع رسانی بود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code