معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان خبر داد:
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۹:۴۹ چاپ
گیل نگاهمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از برگزاری اولین دوره ی آموزشی توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ حجت شعبانپور با اشاره به سیاست های تعیین شده از سوی وزارت کشور و لزوم آموزش منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: با توجه به درصد بالای حضور مردم در انتخابات اخیر و انتظارات آنان از منتخبین خود باید اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به وظایف خود آگاهی کامل داشته باشند.

وی به قرارگرفتن در آستانه شروع به کار منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: به منظور استقرار قانونمند شوراها و آگاهی و شناخت آنها نسبت به وظایف خود اولین دوره ی آموزشی توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از دهم تا بیست و هشتم تیر ماه در 10 منطقه تعیین شده و 43 بخش استان گیلان برگزار می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان به برگزاری این دوره ی آموزشی تحت عنوان «فرآیند تشکیل و تصمیم گیری شوراهای اسلامی شهر» اشاره و خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی علاوه بر وظایف ابلاغی به موضوعاتی همچون انتخاب شهردار و دهیار و حضور نمایندگان شورا در کمیسیون ها و شوراهای فرادست پرداخته می شود.

وی افزود: این دوره ی آموزشی توسط دفاتر حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی با همکاری شورای اسلامی استان، فرمانداری ها و بخشداری های تابعه برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code