گیل نگاه: نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در امر برگزاری آزمون های سراسری دانشگاه ها گفت: 29 هزار و 972 داوطلب کنکور سراسری سال 96 در این استان ثبت نام کردند که 64 درصد از این داوطلبان زن هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه گیلان، ارسلان دمیرچی اظهار کرد: شهرستان رشت با 12 هزار و 636 نفر ، و شهرستان رضوانشهر نیز با 701 نفر به ترتیب بیشترین و کمترین داوطلبان گیلانی کنکور سراسری سال 96 را به خود اختصاص داده اند.

وی با بیان این که کنکور 96 پنجشنبه و جمعه این هفته همزمان با سراسر کشور در 13 شهرستان برگزار می شود، افزود : آزمون گروه آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه 15تیر ، گروه هنر در عصر همان روز، گروه علوم تجربی صبح روز جمعه 16 تیر و گروه آزمایشی زبان های خارجه در عصر همان روز برگزار می شود.

وی با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از روز گذشته (یکشنبه) از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: باجه رفع نقص کارت ورودی داوطلبان آزمون شهرستان رشت در پردیس دانشگاه گیلان واقع در خیابان ملت روبروی شهر بازی (پارک شهر) مستقر است.

دمیرچی یادآور شد: درهای ورودی حوزه های امتحانی در آزمون های صبح از ساعت 30 : 7 و در آزمون های عصر از ساعت 30: 14 بسته خواهد شد و تبعات ناشی از تاخیر بر عهده داوطلب است.

بیش از 17 هزار دانشجو در دانشگاه گیلان تحصیل می کنند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code