گیل نگاه: لیلا صفاریان همسر محمد عبادی درباره وضعیت جسمانی این دوبلور پیشکسوت که حدود ۲ سال درگیر بیماری است، به مهر گفت: همسرم نزدیک ۲ سال است که بیمار است اما از آبان سال ۹۶ وضعیت جسمانی او بدتر شد.
وی ادامه داد: اولین بار بیماری او را جرو بیماری های خاص اعلام کردند و او در این یکی دو سال آزمایش ها و درمان های مختلفی برای تشخیص بیماری اش انجام داد.
صفاریان توضیح داد: حدود یک ماه بود که اکثرا در منزل دراز می کشید و خواب بود و نمی توانست حرکت چندانی داشته باشد. یک هفته پیش وضعیت وی بدتر شد، نمی توانست غذا بخورد و ۲۵ تیرماه که حالش بدتر شد او را به بیمارستان فیروزگر آوردیم که بلافاصله در آی سی یو بستری شد.
وی درباره درمان کنونی وی عنوان کرد: تیم پزشکی بیمارستان دقت و توجه زیادی به محمد عبادی دارد، هنوز هم تشخیص دقیقی از وضعیت وی وجود ندارند اما بیماری وی را از خانواده ام اس دانسته اند.
همسر عبادی دوبلور پیشکسوت درباره وضعیت جسمانی وی بیان کرد: او اکنون فقط صدای مرا می شنود و چشمان خود را باز می کند اما قادر به تکلم و حرکت نیست.
وی درباره حمایت مسئولان تلویزیون و دوبله نیز گفت: در این کشور هنرمند یک ابزار است وتا زمانی که هست از او استفاده می کنند و مثل کارگران معدن بی نور و هوا کار می کنند. من اصلا نمی دانم مسئولان کجا هستند؟ آنها حتی زنگ هم نمی زنند البته اوایل بیماری، آقای مجتبی نقیی مدیر دوبلاژ سیما برای عیادت آمد و چند باری هم تماس گرفتند.
همسر عبادی در پایان درباره مسایل مربوط به بیمه بیان کرد: همسرم خودش را بیمه کرده بود. ما تاکنون حمایتی از مسئولان ندیدیم و نه خانه سینما نه تلویزیون هیچ کدام تماس نگرفتند و من از مردم می خواهم برای او دعا کنند هرچند وقتی پیام های مردم را می بینم بسیار خوشحال می شوم که هنوز او را به یاد دارند.
محمد عبادی دوبلور نقش های مختلفی در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی از جمله «ناوارو» در نقش اوکلند، «جنگجویان کوهستان» در نقش شی چن، «از سرزمین شمالی» در نقش تام، «کاراگاه و رکس» در نقش های مختلف، «شرلوک هلمز» در نقش های مختلف و... بوده است.
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code